Zapraszamy na darmowy webinar

Opublikowane przez Ewa w dniu

Firma Teledyne FLIR zaprasza wszystkich zainteresowanych na nadchodzące bezpłatne webinarium dotyczące nowego urządzenia identiFINDER® R225. Webinarium będzie zawierało wiele elementów pokazowych jak filmy, prezentacje i demonstracje, a także otwartą sesję pytań i odpowiedzi na koniec.

identiFINDER® R225, to jeden z najnowszych produktów firmy Teledyne FLIR. Jest to wzmocniony osobisty spektrometr (SPRD) wielkości pagera. R225 wyposażony jest w pojedynczy 18 mm sześcienny detektor CsI z SiPM (G/GN) zapewniający wyjątkową czułość i możliwości identyfikacji. Opcjonalnie dostępny jest również detektor LaBr(Ce) (LG/LGN) o rozdzielczości ≤3,5%. Urządzenie jest wyposażone w znany trzyprzyciskowy przycisk sterowania, wspólny dla wszystkich produktów identiFINDER. R225 zapewnia zgodność z ANSI N42.48 SPRD, a także MIL STD 810G (słona mgła).

Podczas webinarium omówione zostaną opcje i możliwości R225 oraz najnowsze aktualizacje oprogramowania.

Webinar odbędzie się dnia 31.07.2024 r. o 3 różnych godzinach do wyboru: 15:00, 19:00 oraz  3:00 czasu polskiego. Spotkania zostaną poprowadzone w języku angielskim.

Rejestracja na wydarzenie jest możliwa pod poniższym linkiem:

Kategorie: Aktualności