Naprawy

Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń z naszej oferty. Przy zgłoszeniach nie wymagamy dokumentu zakupu. Serwisujemy również modele urządzeń z naszej oferty, lecz nie zakupione u nas (np. starsze modele przekazane przez sojuszników .

Jak zgłosić awarię urządzenia?

Wszelkie usterki, problemy techniczne lub nieprawidłowe działanie urządzeń należy zgłaszać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres serwis@raytech.pl

Po wysłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo odpowiedź ze szczegółowymi informacjami na temat dalszego postępowania.

Przeglądy, wzorcowania i kalibracje

Wykonujemy również okresowe przeglądy urządzeń oraz wzorcowanie przyrządów dozymetrycznych w akredytowanym laboratorium. Szczegółowe informacje można uzyskać po wysłaniu wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres serwis@raytech.pl

Aktualizacje oprogramowania

Jeżeli posiadasz urządzenie z naszej oferty możesz sprawdzić czy twój aparat posiada najnowszą wersję oprogramowania i bibliotek. Wystarczy, że napiszesz do nas zapytanie na serwis@raytech.pl z informacją na temat modelu urządzenia, numeru seryjnego i posiadanej wersji oprogramowania. Jeżeli nie wiesz gdzie znaleźć informację o wersji oprogramowania pomożemy ją zlokalizować.